Kupując ubrania na lato, szczególną uwagę przywiązuję przede wszystkim do krojów i materiałów. Staram się unikać ubrań, które mocno opinają ciało. Zamiast nich wybieram lekko oversizowe, zwiewne modele. W mojej letniej garderobie nie ma miejsca również na poliestrowe ciuchy. Choć kuszą cenami, to totalnie nie sprawdzają się w upały. Jeszcze do niedawna byłam przekonana, że za ten wysoki komfort muszę zdecydowanie więcej zapłacić. W sieciówkach ceny ubrań uszytych z naturalnych tkanin czasem naprawdę mocno zaskakują. Ku mojemu zdziwieniu, prawdziwe perełki znalazłam w Lidlu, a mój portfel praktycznie w ogóle nie odczuł ich zakupu.

Spodnie z Lidla trafiły na wyprzedaż. Promocyjna cena nie pozostawia pola do namysłu

Zawsze oglądam najnowsze gazetki Lidla, aby przed zakupami wyhaczyć jakieś ciekawe promocje. Największą uwagę oczywiście przywiązuję do spożywki, jednak w gazetkach często pojawiają się również ciekawe ubrania i dodatki. Wczoraj wieczorem w oko wpadły mi spodnie z wiskozy, które nie dość, że pojawiły się stacjonarnie w Lidlu, to jeszcze trafiły na wyprzedaż. Gdy zobaczyłam, że są dostępne od 25.06 do 28.06, to wiedziałam, że muszę jechać po nie z samego rana, bo takie perełki raczej nie zagrzeją miejsca na półkach. Oczywiście miałam rację.

Zobacz także:

Gdy weszłam do sklepu, przy alejkach z sezonowymi produktami kręciło się już naprawdę wiele kobiet. Niektóre z pań wkładały do koszyków nie jedną parę, a nawet dwie tylko w innych kolorach. Poszłam więc ich śladem. Jedne spodnie wzięłam dla siebie, a drugie dla mamy. Stwierdziłam, że takie modele pasują kobietom w każdym wieku, więc również ona na pewno będzie z nich zadowolona.

Są to idealne spodnie na lato, które zapewniają pełną swobodę ruchów i maksymalny komfort nawet w upały. Ich nogawki są szerokie na całej długości, dzięki czemu nie opinają nóg i maskują masywniejsze uda oraz łydki. W pasie mają gumkę, więc również nie uciskają brzucha. Dodatkowo wysoki stan zbiera brzuch i tuszuje wystające boczki. W takich spodniach każda sylwetka prezentuje się genialnie.

Oczywiście to nie fason, a promocyjna cena oraz materiał, z jakiego wykonane są te spodnie, przyciągnęły mnie z samego rana do sklepu. Zamiast 39,99 zł zapłaciłam za nie 23,99 zł. Oznacza to obniżkę aż o 40%, więc nie mogłam przejść obok niej obojętnie. Co ważne, spodnie te uszyte są wyłącznie z wiskozy, co czyni je doskonałym wyborem na lato.

Spodnie na lato w ciekawych kolorach to absolutny niezbędnik. Błękitno-biały model robi wrażenie

Spodnie na lato z Lidla dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych. Moją uwagę od razu przyciągnęła błękitno-biała wersja i to właśnie ona jako pierwsza wylądowała w koszyku. Model ten zdobiony jest ciekawym wzorem w liście i moim zdaniem idealnie wpasowuje się w aurę ciepłych, słonecznych dni. Z pewnością zabiorę te spodnie na zbliżające się wakacje, ponieważ dają one klimat „resort vibe”.

fot. lidl.pl

Dla mamy wybrałam jasnożółty model, który idealnie wpasowuje się w aktualne trendy. Jest to odcień masełkowy, nazywany „butter yellow”. Mama ma totalną obsesję na jego punkcie, więc byłam pewna, że spodnie te przypadną jej do gustu. Kolor ten nadaje nam promiennego, energicznego wyglądu. Nic dziwnego, że tak wiele kobiet uwielbia nosić go na co dzień.

Ostatni z dostępnych wariantów to klasyka nad klasyką, czyli granat. Granatowe spodnie są jednym z najbezpieczniejszych wyborów na co dzień, ponieważ bardzo łatwo je wystylizować. Tak naprawdę nawet nie trzeba zbyt długo się zastanawiać, co do nich dobrać. Będą świetnie komponowały się z bielą, brązem, czernią, beżem, szarością i wieloma innymi kolorami. Takie uniwersalne spodnie też warto mieć w szafie.

Do takich spodni idealnie będą pasowały sandałki Rieker. Teraz są na wyprzedaży. Zobacz: Bez otarć, ucisku i zmęczonych stóp. Piaskowe sandały Rieker dla 60-latek wreszcie trafiły na promkę w CCC

Spodnie z wiskozy idealnie sprawdzają się na upały. Perełki z Lidla to strzał w dziesiątkę

Jak wspomniałam, są to spodnie z wiskozy, więc idealnie sprawdzą się w letnie upały. Zapewnią nam maksymalny komfort nawet gdy temperatury na termometrach przekroczą 30 stopni, a takowe nadają na najbliższe dni. Wiskoza zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza i pozwala skórze oddychać. Dzięki temu w takich ubraniach znacznie mniej się pocimy. Tkanina ta również doskonale odprowadza wilgoć, więc materiał pozostaje suchy i nie przylepia się do ciała. 

Ja cenię wiskozę również za jej niesamowitą miękkość. Tkanina ta delikatnie opływa ciało, zapewniając uczucie chłodu. Jej noszenie to czysta przyjemność. Od lat wybieram wiskozowe ubrania na lato i raczej nigdy się to nie zmieni.