Przestałam odpalać klimatyzator na 18 stopni. Ten sprytny tryb nie zżera prądu, a w domu jest przyjemnie
27.06.2026
- Porady
Jeszcze do niedawna, gdy tylko temperatura za oknem przekraczała 30 stopni, odruchowo ustawiałam klimatyzator na 18 stopni. Wydawało mi się, że tylko w ten sposób szybko schłodzę mieszkanie i w końcu odetchnę z ulgą. Teraz już wiem, że nie tędy droga. Odkryłam lepszy tryb, który poprawia komfort i pozwala zaoszczędzić pieniądze.